Välireklaam

„In advertising not to be different is virtually suicidal.“
 William Bill Bernbach

Tõeliselt läbimõeldud ja
toimivad lahendused
Sinu ettevõttele

Välireklaami tellimisel võib isegi sel alal kogenud inimesel palju küsimusi ja probleeme tekkida. Mis aga juhtub siis, kui antud valdkonnaga puututakse kokku esimest korda? Siin tulebki abiks valimeedia.ee, kes aitab Teil paremini aru saada välireklaami olemusest ning suunata õigete valikute poole.

Välireklaami projekteerimine

Tänapäevane reklaamivaldkond on konkurentsirohke ja pakub väljakutset igale ärile oma personaalse välireklaamlahenduse leidmiseks ning omamiseks. Tulevase välireklaami planeerimine algab ettevõtte turundusstrateegiast, firmastiilist, müügi- või teeninduskohtade tehnilisest omapärast ning eelarvest. Kuigi alati võib sirvida internetis ja valida meeldivaim välireklaam piltide järgi, soovitame ikkagi alustada oma valikute tegemist professionaalse nõu küsimisest. Vastupidisel tegevusel läheb tohutult palju aega uurimisele, miks see või too lahendus teile tehnilistel põhjustel ei sobi, kas mahub või ei mahu see eelarvesse ning kas üldse klapib ettevõtte turundusvisiooniga kokku. 

Välireklaami valmistamine

Pika aja jooksul oli välireklaami valmistamine käsitöökunstile sarnane, sest puudus võimalus välireklaame automatiseeritult toota. Tänasel päeval on tänu kiirele tehnoloogia arengule ka Eesti turul spetsialiseeritud välireklaami tootmiseks mõeldud masinad kättesaadavamaks muutunud. Kuigi need ei ole omandanud veel sellist  populaarsust reklaamijate seas, püüavad siiski mõned ettevõtted (nagu ka meie) võimalusel automatiseerida kogu tootmiseprotsessi. See mitte ainult ei lühenda tarneaega, kuid ka tagab oluliselt kõrgema kvaliteedi ning aitab vältida inimfaktorist tingitud vigu.

Kellele usaldada valgusreklaami valmistamine?

Pildid / - g2aKui Te soovite konkreetset v'älireklaami või otsite häid ideid selle lahendamiseks, siis ärge kunagi usaldage vähem kogenud tegijaid. Põhjuseks on see, et välireklaami peab tegema osana terviklikust turunduskontseptsioonist. Vastasel juhul see lihtsalt ei hakka Teie kasuks töötama. Välireklaami disaini ja tehnilise lahenduse tellimisel veenduge, et teostaja teab ja saab aru teie ärikontseptsioonist, firma stiilist ja varem tehtud reklaamidest. Teine ja lihtsam võimalus on usaldada oma projekti 11-aastase kogemusega professionaalidele.

Meie pakutavad teenused:

Valgusreklaamide valmistamine: valguskastid, valgustähed, neoonreklaam, valgustahvlid, led reklaamid

Välireklaamide valmistamine: autokleebised, reklaamstendid, uksesildid ja majajuhid, kleebised, välireklaamide hooldus