Valgustähed

„In advertising not to be different is virtually suicidal.“
 William Bill Bernbach
 

Tõeliselt läbimõeldud ja
toimivad lahendused
Sinu ettevõttele

Valgustähed on oluline osa  ettevõtte imago loomisest turul. Sellest, kuidas inimesed tajuvad ettevõtte logo trükistena, välimeedia postritena ja valgusreklaamidena, sõltub ka terviklik ettevõtte tunnetamine. Pankadele sobivad rohkem soliidsed metallist ning mängutubadele lõbusamad ja värvilisemad valgustähed jne. Selleks, et lõplik valgusreklaami nägemus vastaks igas detailis ettevõtte turundusstrateegiale, on tihtipeale mõtekam usaldada valgustähtede projekteerimine ja kujundamine professionaalidele.

LED- vs. neoonvalgustähed

Valgustähti on olemas mitut sorti. Ühtedel tuleneb valgustuse tüüp konstruktsioonist (nt avatud neoontorudest valgustähed), kuid teiste puhul on tegu valgusallika valikuga. Tänapäeval on kvaliteetseteks valgusallikateks kujunenud nii  neoontorud kui LED-moodulid. Seda ei saa aga öelda luminofoortorude kohta, mis põlevad juba 1-3 aasta jooksul läbi. Meie soovitame oma klientidele pigem LED-valgustust selle vastupidavuse ja odava maksumuse tõttu. Siiski on teatud projektide puhul neoonvalgustus täiesti asendamatu, nagu näiteks ette- ja tahapoole valgustatud tähed.

Valgustähtede projekteerimine

Pildid / - g2a

Valgustähtede projekteerimisel peab arvestama paljude tehniliste teguritega, nagu näiteks fassaadi tüübiga, kinnitusviisiga, kõrgusega jne. Ülesande teeb veelgi raskemaks see, kui konstruktsioon peab kombineeruma turunduseesmärkide saavutamiseks vajaliku kujundusega.

Selleks, et uhiuued valgustähed ei valmistaks pettumust, tuleb projekteerimine, kujundamine, valmistamine ja paigaldamine usaldada oma ala professionaalidele. Ainult nii võite kindlad olla, et valmiv valgusreklaam hakkab sajaprotsendiliselt Teie kasuks töötama.

Valgustähtede hooldus

Erinevalt teistest valgusreklaamidest vajavad valgustähed spetsiaalset hooldust. Esiteks tuleb jälgida, kas tegu on nõrkvoolu (LED) või ülikõrgvoolu elektrivõrguga. Neoontorude vool on niivõrd kõrge (kuni 10 000 V) , et isegi natukene rikutud isolatsioon võib viia valgustuse osalise või täieliku purunemiseni. Sellepärast ongi soovituslik lasta valgustähti puhastada igal kevadel. Nii püsivad valgustähed kõige kauem tervetena ega pea kulutama raha nende kapitaalremondile.

Meie pakutavad teenused:

Valgusreklaamide valmistamine: valguskastid, valgustähed, neoonreklaam, valgustahvlid, led reklaamid

Välireklaamide valmistamine: autokleebised, reklaamstendid, uksesildid ja majajuhid, kleebised, välireklaamide hooldus