Valgusreklaam

„In advertising not to be different is virtually suicidal.“
 William Bill Bernbach

Tõeliselt läbimõeldud ja
toimivad lahendused
Sinu ettevõttele

Valgusreklaami tellimisel võib isegi sel alal kogenud inimesel palju küsimusi ja probleeme tekkida. Mis aga juhtub siis, kui antud valdkonnaga puututakse kokku esimest korda? Siin tulebki abiks valimeedia.ee, kes aitab Teil paremini aru saada valgusreklaami olemusest ning suunata õigete valikute suunas.

Millist valgusreklaami on mul vaja?

Üks ja sama logo või kiri võib olla teostatud mitmel viisil – erinev nii visuaalselt kui ka rahaliselt. Kindlasti peab aru saama, et lõplik valgusreklaam on alati kvaliteedi, väljanägemise ja eelarve kompromissi tulemus. Samas ei pruugi odavam valgusreklaam alati tähendada ka jubedamat väljanägemist. Tihtipeale just lihtsuses peitubki võlu!

Kuidas vastavas olukorras tegutseda?

Valgusreklaami tehnilise lahenduse valimisel soovitame lähtuda sellest, et reeglina valguskastid on odavamad ning valgustähed on kallimad. Põhjus on selles, et valgustähed nõuavad rohkem käsitööd ning ka kõige täpsem automatiseeritud tootmine ei võimalda neid ilma inimkäe abita valmistada. Hinnas mängib oma rolli ka valguskasti paksus. Peenemad on kallimad, sest nõuavad rohkem valgusallikaid esikülje valgustamiseks.

Kallimad on ka valgusreklaami erilahendused, seetõttu soovitame neid eelarvesse planeerida juba äriplaani koostamise etapil. Neoonreklaamid on LED-reklaamidest märksa kallimad, kuid rahvarikastes kohtades (nt vanalinn, suured kaubanduskeskused jne) kerkivad paremini esile ning teenivad üsna kiirelt suuremad kulutused tasa.

Kellele usaldada valgusreklaami valmistamine?

Pildid / - g2aKui Te soovite konkreetset valgusreklaami või otsite häid ideid selle lahendamiseks, ärge kunagi usaldage vähem kogenud tegijaid. Põhjuseks on see, et valgusreklaami peab tegema osana terviklikust turunduskontseptsioonist. Vastasel juhul see lihtsalt ei hakka Teie kasuks töötama. Valgusreklaami disaini ja tehnilise lahenduse tellimisel veenduge, et teostaja teab ja saab aru teie ärikontseptsioonist, firma stiilist ja varem tehtud reklaamidest. Teine ja lihtsam võimalus on usaldada oma projekti 11-aastase kogemusega professionaalidele.

Meie pakutavad teenused:

Valgusreklaamide valmistamine: valguskastid, valgustähed, neoonreklaam, valgustahvlid, led reklaamid

Välireklaamide valmistamine: autokleebised, reklaamstendid, uksesildid ja majajuhid, kleebised, välireklaamide hooldus