Valguskastid

„In advertising not to be different is virtually suicidal.“
 William Bill Bernbach
 

Tõeliselt läbimõeldud ja
toimivad lahendused
Sinu ettevõttele

Valguskaste on peamiselt kaht erinevat sorti. Esimesed on informatiivsed valguskastid, mida kasutatakse näiteks logistakaladude nummerdamiseks või teeviitadena. Nende puhul on töö lihtne, sest on vaid kaks olulisemat kriteeriumit: erksus ja hind. Märksa väljakutsuvam ülesanne on teine sort valguskaste, mida kasutatakse brändide loomiseks.

Valguskastide kujud

Võimalikke valguskastide vorme ja kujundusi on rohkem kui tähti taevas. Seega pole võimalik neid kõiki detailsemalt kirjeldama hakata. Teile sobivaima konstruktsiooni, kujunduse ja valgustuse aitavad luua meie disainerid ja projektijuhid. 

Valguskastide valgustus

Suur osa valguskastidest valmistatakse tänini luminofoorvalgustusega. Meie antud produkti tellida ei soovita. Selline valguskast tarbib kordades rohkem energiat, võrreldes LED-analoogiatega. Reeglina tasaarveldub üks suur või mitu väiksemat LED-valguskasti neile kulunud summa juba aastaga ning tellijad säästavad raha märkimisväärselt. LED-tehnoloogia eeliseks on ka loodussõbralikkus. Ei saa väita, nagu kõik LED-moodulid vastaks RoHS-standardile, kuid meie poolt kasutatavad moodulid jäävad alati rangelt nõuete piiridesse. LED-moodulite kasuks on ka fakt, et nende kulumisaeg on 2-3 korda pikem ja valgusus ühtlasem kui luminofoortorude puhul. Üldiselt võib öelda, et LED-valguskastid on tavalistest kastidest tunduvalt kvaliteetsemad.

Valguskastide hooldus

Ei piisa vaid valgusreklaami paigaldamisest, et see siis täiesti ära unustada. Nii nagu iga teine meedia, vajab ka see hooldamist ja uuendamist. Soovitame vähemalt korra aastas oma valgusreklaami puhastada ja kontrollida elektrisüsteemi, et vähendada elektriõnnetuste võimalikkust. Kaubanduskeskuste ja suuremate hoonete puhul on märksa soodsam hooldada kõiki valguskaste korraga.

Valguskastide projekteerimine

Pildid / - g2a

Valguskasti projekteerimine on üsna keeruline ülesanne, kui võtta arvesse, et prototüüpi tihtipeale ei eksisteeri ning konstruktsioon on vaja alles luua. Ülesande teeb veelgi raskemaks see, kui konstruktsioon peab kombineeruma turunduseesmärkide saavutamiseks vajaliku kujundusega.

Selleks, et uhiuus valguskast ei valmistaks pettumust, tuleb projekteerimine, kujundamine, valmistamine ja paigaldamine usaldada oma ala professionaalidele. Ainult nii võite kindel olla, et valmiv valgusreklaam hakkab sajaprotsendiliselt teie kasuks töötama.

Meie pakutavad teenused:

Valgusreklaamide valmistamine: valguskastid, valgustähed, neoonreklaam, valgustahvlid, led reklaamid

Välireklaamide valmistamine: autokleebised, reklaamstendid, uksesildid ja majajuhid, kleebised, välireklaamide hooldus