Tooted

Valgusreklaamid

 • Valguskastid

  Tõeliselt läbimõeldud ja
  toimivad lahendused
  Sinu ettevõttele

  Meie tootevalikus leidub valguskaste igale maitsele. Vajadusel võime koos projekteerida nii tehniliselt kui ka visusaalselt just Teile sobiva lahenduse. Eelistame oma töödes kasutada LED-moodulitega valgustust, millele anname omapoolse 2-aastase garantii. Soovi korral võime loomulikult kasutada ka luminofoorvalgustust.
 • Valgustähed
  Valgustähed on reeglina üks soliidsemaid mooduseid, kuidas oma brändi turul reklaamida, sest firma logo jõuab kliendini esialgsel kujul. Meilt saab tellida nii eenduvaid kui taanduvaid LED- või neoonvalgustusega tähti. Valgustähtede ehitamisel peame rangelt kinni kvaliteedinõuetest, mis tagavad toote parema püsivuse võimalikult pika aja jooksul Baltikumi ja Skandinaavia kliimas.
 • Neoonreklaam
  Tänapäeval kasutatakse neoonreklaami lahtiste neoontorude kujul ehk tähed ja logod on kujutatud neoontorudega. Kaunima väljanägemise ning parema ohutuse tagamiseks võib sellised neoonreklaamid paigutada valgustähtede korpustesse. Kõige otstarbekam on kasutada taolisi reklaame näiteks vanalinnas, kus need on teistest märksa efektiivsemad.
 • Valgustahvlid
  Valgustahvlid on õhukesed valguskastid, mille paksus on vaid 25-50 millimeetrit. Me pakume nii ettevalmistatud valgustahvleid formaatides A4 kuni A0 kui ka eritellimusi. Suuremate koguste puhul toodame valgustahvlid Hiinas, mis oluliselt alandab nende lõpphinda.
 • LED-reklaam
  LED-reklaamiks tänapäeval nimetatakse tegelikult LED-ekraane, mis viimase kahe-kolme aastaga muutsid üsna populaarsemaks dünaamiliseks reklaamkandjaks. 

Välireklaamid

 • Kleebised

  Lahendused, millede
  efektiivsus on tagatud
  11a. kogemusega

  Prindime kleebiseid ja vajadusel teostame kleepetöid. Kleebisreklaam on väga paindlik ja odav viis müügikoha reklaamimiseks. Samuti võivad kleebised olla dekoratiivse otstarbega. Näiteks kasutatakse neid kontoriklaaside kaunistamiseks või matistamiseks.
 • Autokleebised
  Autoreklaam on arvatavasti kõige soodsam viis oma ettevõtte promomiseks. Nimelt ei ole selline reklaam praeguse seadusandluse kohaselt maksustatud, seega võib autokleebiseid julgelt mistahes suuruses ja kujul autole panna. Igapäevaselt linnas sõites toob selline reklaam firmale tuntust ja uusi kliente.
 • Reklaamstendid
  Tänapäeval kasutatakse neoonreklaami lahtiste neoontorude kujul ehk tähed ja logod on kujutatud neoontorudega. Kaunima väljanägemise ning parema ohutuse tagamiseks võib sellised neoonreklaamid paigutada valgustähtede korpustesse. Kõige otstarbekam on kasutada taolisi reklaame näiteks vanalinnas, kus need on teistest märksa efektiivsemad.
 • Sildid
  Korralik metallist fassaadisilt lisab teie ärile soliidsust. Fassaadisildi paigutamist hoonele soovitame kooskõlastada selle omaniku ja teiste rentnikega, sest mitu ühes stiilis silti näevad tunduvalt esteetilisemad välja.
 • Freesitud tähed ja seinalogod
   Freesitud tähed või logo kontori seinal on parim moodus ettevõtte stiili rõhutamiseks ning soliidsuse lisamiseks.

Veel teenuseid ja tooteid

 • Kujundamine ja projekteerimine

  Disain, mis aitab
  saavutada Sinu
  turunduseesmärke

  Reklaamide projekteerimisel ja kujundamisel lähtume alati kõige olulisemast – turunduse eesmärkidest. Välireklaam võib olla ilus ja kvaliteetne, aga samas täiesti tarbetu, kui see ei teeni Teie ärile kasumit. Lähtudes üldisest turundus- ja reklaamikontseptsioonist, suudame pakkuda just selliseid valgus- ja välireklaame, mis mõjuvad positiivselt Teie äri imagole ning selle tulemusena toovad ka raha sisse.
 • Väli- ja valgusreklaami hooldus
  Maailmas pole miski igavene, see kehtib ka valgusreklaamide kohta. Selleks, et Teie reklaamid oleksid klientidele alati meeldivad vaadata, teostame ka nende puhastamist.
 • Erilahendused
  Juhul, kui tavalahendused enam ei rahulda, on aeg proovida erilahendusi. Sellel ei ole ühtset sorti või nimetust. Iga erilahendus on väike kunstiteos oma sünniloo ja eesmärgiga. Soovitame seda võimalust proovida neil, kes vajavad midagi tõeliselt efektset ja tõhusat oma ettevõtte promomiseks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et pakume reklaami- ja turundusvaldkonnas pea kõike, mida võib endale ette kujutada. See, mida ei ole võimalik teostada Eestis, saab kindlasti lahendatud meie välispartnerite poolt Lätis, Leedus, Soomes, Saksamaal, Hiinas jm. Kombineerides kümnete ettevõtete oskusi, kogemusi ja võimalusi, suudame oma klientidele pakkuda terviklikke lahendusi, millega efektiivselt saavutada ettevõtete turunduseesmärke.