Reklaamstendid

Korralikult projekteeritud
ja testitud müügistend
tõstab Sinu müüki

Reklaamstendi valimisel, projekteerimisel ja valmistamisel on väga oluline lähtuda soovitud eesmärkidest. Reklaamstende on tänapäeval sadu erinevaid. Kampaania eesmärkidele vastava stendi valik on oluline osa selle planeerimisest. Allpool toome mõned kirjeldused ja soovitused, millega peaks arvestama, kui soovite endale reklaamstendi tellida. 

Mobiilsed reklaamstendid

Mobiilsete reklaamstendide hulka kuuluvad eelnevalt toodetud konstruktsioonid, nagu näiteks Roll-up, X-stend, L-stend jmt, mille peale kinnitatakse prinditud kangasreklaam. Suurt tähelepanu peab pöörama kujundamisele ja valgustamisele. Selle osa tööst soovitame tellida professionaalselt kujundajalt, kes oskab arvestada stendi eesmärkidega ja soovitud kujundusega.

Müügistendid

Müügistendid on erilised, sest nende konstruktsioon ja kujundus mõjutavad otseselt müüki. Hea müügistend võib mitmekordselt müüki tõsta, kuid lohakalt projekteeritud stend seda hoopis kahandada. Sellepärast tasub müügistendi projekteerimine ja kujundamine usaldada professionaalidele, kellel on laialdased kogemused antud valdkonnas. Tõeliselt läbimõeldud müügistend on kasutamisel mugav ja ergonoomiline. Õigesti kombineeritud valgustusega toob toote esile ning muudab selle ka atraktiivsemaks. Soovitame enne lõpliku partii tegemist, valmistada ühe prototüübi. Selle abil saab konkreetset toodet testida, leida üles nõrgad küljed ning viia sisse parandused konstruktsioonis või kujunduses. 

Trükisreklaami dispenserid

Trükisreklaami dispenseri eesmärgiks on tekitada inimesel huvi trükise lugemisest ning sama eelnevalt tutvustada talle teemat, mille lugemisega ta edasi hakkab. Kuigi tänapäeval on päris populaarsed stendid, milledel esinevad kümned erinevad trükised korraga, efektiivsemad on siiski hoopis teised, mis juvivad inimese tähelepanu ainult ühele trükisele. Sellised reklaamstendid on tihtipeale hästi efektiivsed seal, kus on vaja inimestele uut toodest või teenust tutvustada. Stend võib olla tehtud uue toode või näiteks inimese kujul, kes on seotud vastava valdkonnaga, koos kinnitatud sellele flaieri- või brošüüri taskuga. 

Eripärased reklaamstendid

Seal, kus tavalahendused ei toimi või ei too soovitavat tulemust, jääb alati võimalus erilahenduse tegemiseks. Erilahendusstendidel ei ole ühtset nime, vormi ega kujundust. Nende põhimõtte seisneb selles, et nad täiesti eristuvad teistest reklaamstendidest, millega tõmbavad endale oluliselt rohkem tähelepanu. Sellise reklaamstendi tegemiseks ei piisa vaid hea projekti ja kujundust, selle taga kindlasti peab olema mõni loovidee, mis võiks inimestele meelde jääda.

Meie pakutavad teenused:

Valgusreklaamide valmistamine: valguskastid, valgustähed, neoonreklaam, valgustahvlid, led reklaamid

Välireklaamide valmistamine: autokleebised, reklaamstendid, uksesildid ja majajuhid, kleebised, välireklaamide hooldus