Autokleebised

Disain, mis aitab
saavutada Sinu
turunduseesmärke

Autokleebiste valmistamine on üks raskematest ülesannetest, millega reklaamijad võivad puutuda kokku. Ainuüksi kujunduse tegemise etapil tuleb arvestada iga auto kere eripära, valitud kleebiskile ja trükitehnoloogia, eelarve ning turunduskontseptsiooniga.

Auto brändimise planeerimine

Parimaks sammuks, mida saab esimesel etapil teha, on pöörduda ettevõttesse, kes teeb nii autokleebise kujundust  kui ka paigaldab seda autole, st täisteenust pakkuva firma poole. Sel juhul väldite ettenägematute probleemide tekkimisel olukorda, kus tootmisel on põhjust kujundajate süüdistamiseks ning vastupidi. Samas juba kujunduse tegemise ajal mõtleb kujundaja tootmisega kaasa, st kuidas valmivat disaini hakatakse pärast tootma ja autole kleepima.

Autokleebiste maksumus

Auto kiletamisest rääkides, eriteemaks on kujundamis- ja klepetööde maksumus. Tõepoolest, ühe ja sama kleepimistöö hind võib erineda kordade võrra erinevatel tootjatel, kuna iga valib ja soovitab kile kvaliteeti kliendile lähtuvalt oma isiklikust nägemusest. Meie eelistame "keskmisest kallima" hinnaklassi ning seega pakume ka kvaliteetsemat teenust. Orientiiriks võtame see, et bränditud autol reklaam peab püsima vähemalt kolm aastat ilma tõsiste vigastusteta

Autokujunduse hind

Kujundamise hinna kalkuleerimine on vast veelgi raskem. Kuna tegu on puhtalt loomingulise tööga, siis kujunduse tegemise hinna määrab disaineri valik. Kliendilt saadud soovituste põhjal otsustab projektijuht, kellele disainerite seast võib antud tööd usaldada ning valitud disaineri tunnitasu korrutatud eeldatava ajakuluga moodustabki hinna. Kogenenumate disaineri töö maksab oluliselt rohkem ja vähem kogenenud disainerite oma vastupidiselt.

Meie pakutavad teenused:

Valgusreklaamide valmistamine: valguskastid, valgustähed, neoonreklaam, valgustahvlid, led reklaamid

Välireklaamide valmistamine: autokleebised, reklaamstendid, uksesildid ja majajuhid, kleebised, välireklaamide hooldus