LED-reklaam

„In advertising not to be different is virtually suicidal.“
 William Bill Bernbach
 

Tõeliselt läbimõeldud ja
toimivad lahendused
Sinu ettevõttele

LED reklaam ehk LED ekraan on parim lahendus liikuva või muutuva reklaami eksponeerimiseks. Olenevalt ekraani liigist, saab sellel kuvada nii teksti kui ka pilte. LED reklaami programmeeritakse kas tavalise USB või traadita ühenduse abil ning see ei nõua eriteadmisi selles valdkonnas. 

LED reklaamide liigid

LED reklaamid jagunevad mitme- ja ühevärvilisteks, kusjuures mitmevärvilised võivad olla näiteks kolmevärvilised või täisvärvilised, ehk millel saab fotopiltei kuvada. Teine oluline omadus LED reklaamil on välistingimustele sobilikkus. Kindlasti ei tohiks sissetingimusteks loodud reklaame välistingimustes kasutada ja vastupidi. Samas ekraanil on selline parameeter nagu piksli samm, eredus, resolutsioon, vaatenurk nagu tavalisel LCD või LED kuvaril. Neid soovitame lasta professionaalil kontrollida.

LED reklaamide hooldus

Tänu kaasaegsetele tehnoloogiatele, ei vaja LED reklaamid mingisugust erilist hooldust. Piisab korralikust ventilatsioonist ja voolupinge kõikumise kaitsest. Ekraani ümberprogrammeerimine toimub lihtsa kaasaantava PC tarkvara abil. 

LED reklaamide projekteerimine

LED reklaamid erinevad üksteisest kümnetel parameetritel, mis muutub sobiliku reklaami valiku päris raskeks. Et selle ülesandega paremini hakkama saada, soovitame alustuseks ekraanide parameetrite võrdlemine kõrvale jätta ning lähtuda hoopis LED reklaami eesmärgist ja üldisest turundusstrateegiast. 

Selleks, et kalli LED reklaami ostmisel mitte hätta jääda, soovitame usaldada sobiliku tehnilise lahenduse valiku professionaalidele. Ainult nii võite kindel olla, et valmiv LED reklaam hakkab sajaprotsendiliselt teie kasuks töötama.

Meie pakutavad teenused:

Valgusreklaamide valmistamine: valguskastid, valgustähed, neoonreklaam, valgustahvlid, led reklaamid

Välireklaamide valmistamine: autokleebised, reklaamstendid, uksesildid ja majajuhid, kleebised, välireklaamide hooldus