Kleebised

„Advertising isn't a science. It's persuasion. And persuasion is an art.“
William Bill Bernbach

PVC-kleebised

Tõeliselt läbimõeldud ja
toimivad lahendused
Sinu ettevõttele

Kõige tavalisemad ja paindlikumad kleebised on PVC-kilele trükitud pildid. Selliste kleebiste kontuur võib olla erikujuline. PVC-kleebiseid saab toota igas mõõdus ning need on täiesti ilmastikukindlad. Veelgi parema vastupidavuse saavutamiseks võib kleebise täiendavalt katta laminaadiga.

PVC-kleebised akna sisekülgedele

Antud kleebised on sarnased PVC-kleepsudele, kuid on valmistatud teise tehnoloogia baasil, mis võimaldab kleebist paigaldada akna sisekülgedele nii, et pilt paistaks väljastpoolt.

Paberkleebised

Paberkleepse valmistatakse kas digi- või offsett-trükistena. Reeglina on sellised kleebised kandilised, kuid suurema koguse tellimisel on võimalik välja stantsida ka erikujulisi.

Etiketid

Etiketid on suures koguses valmistatavad kleepsud kas paberist, lamineeritud paberist või PP-kilest (sarnane toiduainetööstuses kasutatavaga). Etikette on mõistlik valmistada alates mitmest tuhandest.

Kristallkleebised

Kristall- ehk mullikleebised on silikooniga kaetud mahulised kleepsud, mida kasutatakse kallimate toodete markeerimiseks.

Põrandakleebised

Põrandakleebised on tugeva põrandalaminaadiga kaetud kleepsud. Need püsivad olenevalt mõjuteguritest 1 kuu kuni 2 aastat.

Magnetkleebised

Vahel on vaja ajutiselt mõni logo või pilt näiteks autoküljele lisada ning ei ole mõtet püsivat kleebist selleks kasutada. Antud olukorras aitavadki hädast välja magnetkleebised, mis on tegelikult õhukesed prinditud magnetid. Need püsivad kindlalt autokere või ükskõik millise metallpinna peal. Samas on neid võimalik igal ajal eemaldada ilma jälge jätmata.

Reflektorkleebised

Reflektorkleebiseid kasutatakse autode peal, tee ääres paiknevatel siltidel ja viitadel. Tänapäeval on üsna populaarseks muutunud reflektorkleebistele prinditud reklaamid, mis paistavad silma ka öösel ilma lisavalgustuseta.

Kleebiste eemaldamine

Teatud kleebiste eemaldamine on suhteliselt raske protsess, mida pole võimalik teostada ilma professionaalsete abivahenditeta. Just sellises olukorras pakume omapoolset abi.